-10%Комплект школьной мебели НУШ. Регулируемая одноместная парта с наклоном и стул трансформер (рост.группа 3-5)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Комплект НУШ - №5
3 740 ₴
3 366 ₴
Показать оптовые цены- +380 (95) 722-37-07
- +380 (73) 722-37-07

Стіл учнівський одномісний з полицею, з регулюванням висоти (ростові групи 3-5) та кута нахилу стільниці (від 0° до 16°), антискаліозний. Стіл складається з деревинних та металевих частин.
Габаритні розміри : 600х500х580-700 мм.
Деревинні деталі стола (стільниця, полиця, екран) виготовлені з ламінованої ДСП товщиною не меньше 16 мм. Крайки всіх деревинних елементів личкуються стрічкою ПВХ не меньше 1 мм. Стільниця складається з двох частин (постійно горизонтальної та похилої) містить виріз з боку учня ергономічної форми та отвір для стакану, пенал для канцелярського приладдя. Обидві частини стільниці із заокругленими кутами. Металеві частини виробу являють собою каркасну основу. Каркас виготовлений зі сталевої квадратної труби 20*20 товщиною не менше 1,2 мм. Фарбування здійснене порошковою полімерною фарбою, стійкою до подряпин. Регулювання висоти столу здійснюється за допомогою гвинтів. На торцях каркасу закріплені пластикові заглушки, які запобігають травмуванню учнів та пошкодженню підлоги.На боковій частині каркасу закріплений міцний гачок.
Стілець Т-подібний, регулюємий по висоті, 3-5 ростові групи. Сидіння та спинка виготовлені з гнуто-клеєної фанери (товщиною 8-9 мм). Розмір сидіння 380*350 мм та спинки 380*190 мм. Кути сидіння і спинки та передня крайка сидіння мають радіус заокруглення для запобігання травмування. Сидіння мають ергономічну форму, з поглибленням у центральній частині сидіння. Спинка та сидіння до каркасу кріпляться гвинтами та гайками. Регулювання висоти стільця здійснюється за допомогою гвинтів. На торцях каркасу закріплені пластикові заглушки, які запобігають травмуванню учнів та пошкодженню підлоги.
| Основные | |
|---|---|
| Возможность регулировки высоты столешницы | Да |
| Возможность регулировки высоты стула | Да |
| Страна производитель | Украина |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Да |
| Ростовая группа | № 3, № 4, № 5 |
| Материал изготовления | |
| Сиденье | фанера |
| Каркас стола | металл покрытый порошковой краской |
| Каркас парты | металл покрытый порошковой краской |
| Спинка | фанера |
| Каркас стула | сталь покрытая порошковой краской |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Габаритные размеры монолитной парты | |
| Длина столешницы парты | 600 мм |
| Минимальная высота столешницы регулируемой парты | 580 мм |
| Глубина парты | 500 мм |
| Длина парты | 600 мм |
| Максимальная высота столешницы регулируемой парты | 700 мм |
| Глубина столешницы парты | 500 мм |
| Глубина сиденья | 350 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 600 мм |
| Высота стола | 700 мм |
| Максимальная высота регулируемого стола | 700 мм |
| Глубина стола | 500 мм |
| Минимальная высота регулируемого стола | 580 мм |
| Комплектация | |
| Полка | 1 шт |
| Крючок для портфеля | 2 шт |
- Цена: 3 366 ₴

