
Стіл комп'ютерний робочий маленький 750*1200*500 мм для офісу. Офісний письмовий стіл для ноутбука з шухлядами
- В наявності
- Код: СТЛК-04
4 140 ₴
+380 (97) 722-37-07
- +380 (95) 722-37-07
- +380 (73) 722-37-07
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл комп'ютерний 750*1200*500 мм
письмовий стіл для офісу. Розроблено нашою компанією з урахуванням основних потреб клієнтів. У ньому з’єднані естетика і функціональність. Стіл має висувну скриньку.
Столи були оснащені металевими опорами м’якої почервоні.
Розмір плитки 1200*500 мм.
Матеріал: ЛДСПЛ 16 мм; ПВХ 1 мм;
Колір: Дуб снома трюфель, Білий.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 140 ₴







